O firmie

… już ponad 25 lat

Firma Z.P.U.H. ASKOR Andrzej Sobieraj powstała w 1991 roku. Od tego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku europejskim, eksportując swoje wyroby do państw Unii Europejskiej. Głównym obszarem działań jest produkcja wyrobów z drewna iglastego, zaliczanych do grona Architektury Ogrodowej.

Obecnie zaczynamy promować swoje wyroby na rynku krajowym. Specjalizujemy się w produkcji domków ogrodowych, domków narzędziowych, altan, garaży, mebli ogrodowych, płotów, kwietników. W naszej ofercie znajduje się również deska obiciowa, boazeryjna i profilowa.  Ponadto zajmujemy się produkcją ogrodzeń i innych wyrobów według indywidualnych projektów.

Starając się wyjść naprzeciw lokalnemu rynkowi stworzyliśmy dużą grupę produktów dostępnych od ręki. Do produktów tych należą domki ogrodowe o grubości ścian 28 mm, domki ogrodowe o grubości ścian 28 mm z dużymi tarasami o szerokości 2,5 metra. Dostępne od ręki są również domki drewniane narzędziowe o grubości ścian 19 mm, oraz domki panelowe zaimpregnowane.

Natomiast dla naszych najmniejszych ale najważniejszych klientów mamy przygotowany specjalny domek. Domek dla dzieci na słupach do, którego można dokupić zjeżdżalnie i urozmaicić zabawę naszym pociechom. Całość produktów dostępnych od ręki uzupełniają meble ogrodowe. Posiadamy dostępny od ręki komplet na mniejsze kameralne spotkania, na którym swobodnie zmieści się do ośmiu osób oraz duży komplet z dwumetrowym stołem i ławkami oraz krzesłami wykonanymi z deski o grubości 4 centymetrów. Na nim na pewno ugościć od dziesięciu do dwunastu biesiadników.

Jako producent domków drewnianych i mebli ogrodowych posiadamy duży magazyn tarcicy świerku skandynawskiego o wilgotności 18%, desek świerku skandynawskiego struganych czterostronnie oraz desek struganych profilowych i na pióro-wpust. Świerk skandynawski o wilgotności około 18% w klasie SV, to wysokiej jakości surowiec, który idealnie nadaje się do wykorzystania w produkcji architektury ogrodowej . Również deska boazeryjna podbitkowa (obiciowa) ze świerku skandynawskiego jest u nas w ciągłej, regularnej sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców hurtowych jak i indywidualnych.